Okul Kıyafeti

Okul Kıyafeti

Okul Kıyafeti

Kıyafet Yönetmeliği

Kısa zaman önce devlet okullarına kıyafet yönetmeliği konusunda eskiye nazaran değişim getirilmiş ve 2012 yılından bu yana mavi önlükler eğitim-öğretim süresince kullanımdan kaldırılmıştır. Böylece çocuklara daha rahat hareket edebilecekleri konusunda kolaylık sağlanmıştır. Uzun soluklu ders saatlerinin ardından tenefüs yapmayı hak eden öğrenciler zilin çalmasıyla birlikte desrliklerden fırlayıp kendilerini okul bahçesine atarak doyasıya oynamanın ve bu doğrultuda eğlenmenin tadını çıkarmaktadırlar. Bu anlamda önlüklerin yakalıkları çocukları rahatsız eden unsurlardan biri idi. Ancak değişen okul formaları çocukları bu bunaltıcı durumdan kurtarmayı başarmıştır.

Okulların Firmamıza Olan Güveni

Geçtiğimiz her gün bizi büyük bir aile yapan okullarımız piyasada ki yerimizi mevcut kılmaktadır. Hem özel okulların hem de devlet okullarının firmamıza olan güveni okulların kıyafet yönetmeliği doğrultusunda gelişen değişmeleri takip etmemiz adına büyük bir önem taşır. Eğitim sektöründe ki gereklilikleri karşılamak firmamızın yenilikçi yönü ile mümkün hale gelmektedir. Bünyemizde çalışan personellerimiz ile beraber yaptığımız işin hakkını vererek ve en önemlisi çocukların sağlığını bir ebeveyn gibi düşünerek üretime geçmekteyiz. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz davranan firmamız ile siz değerli müşterilerimize okul formaları alışverişinin keyfini tattırmayı amaçlarımız içerisine dahil etmekteyiz.

Kumaşlara Verdiğimiz Önem

Kumaşların iç yüzeylerinde emicilik kumaşın kalitesi açısından önemlidir. Firmamız annelerin okul formaları konsuna dair hangi kumaşı tercih etmeliyim endişelerine bir çözüm bulmaya dünden hazırdır. İç yüzey emicileri ile ter kısa zaman içerisinde kumaş tarafından emilir ve buharlaşır. Ayrıca kumaşın dış yüzeyinden herhangi bir sıvı maddenin iç yüzeye geçiş yapmaması adına da dikkatle üretim gerçekleştirilir.

Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir