69. ARNAVUTKÖY ARSA FIRAT EMLAK

69. ARNAVUTKÖY  ARSA   FIRAT EMLAK

Arnavutköy günden güne en beğenilen hale geldi diyebiliriz. Sağlam iş adamları ve yatırımcılarında adım atmalarını yavaş yavaş beklenyenlerdeniz. Arnavutköy yatırım için en güzel yerlerden birisi. Yatırım için dengeli bir bölge gerek Doğaysıyla gerek bitki örtüsüyle bambaşka oksijeni havası olan bir bölgeden söz ediyoruz. Yaklaşık olrak projelerin tamamına 35 40 Milyar Euro Harcandığı söyleniyor. Büyük iş adamları devlet ile anlaşmasını gerçekleştikten sonra. Yaklaşık olarak 20 yıl iş adamlarının çalıştıracağı söylendi ve büyük projeye sarf edilen zaman 7/24 çalışıldığı söylendi ve ancak bu iş gece gündüz calışarak halledilebilir. Yürürlüğe girecek olan havalimanı 3 pist ile 2018’in 26 Şubatta açılacağı söyleniyor . Arnavutköy Arsa ‘ ları çok değerlendi. Yatırımlık için düşünülen arsalar insanlarıda bir çok hayli düşündürdü. Arnavutköyde Satılık Arsalar ‘ a yatırımcıysanız bundan vazgeçmeyin. Arnavutköy Yatırım için çok değerli bir proje alanıdır. Milyonlarca insanın olacağı yerde sizde payınıza düşeni alın geleceğinize bir yer Arnavutköy’dende ayırtabilirsiniz. Sizde FIRAT Emlak’ı Seçip Dünyanın Gözdesi Olan Arnavutköyde Arsa Sahibi Ve Doğru Yerde Yatırım Yapmanızı Sağlıyalım.Resmi Sitemizi Takip Edebilir Ve Bizle İletişime Geçebilirsiniz. FIRAT EMLAK…

Arnavutköy’de 30 yıldır Gayrimenkul ve İnşaat alanında Faaliyet gösteren FIRAT EMLAK İNŞAAT binlerce kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra onlarca çeşitli bölgelerde İnşaat Projeleri ile sektörün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında konumunu her zaman yükseltmiştir.

Fırat Emlak & İnşaat, Tevfik ÇELEBİ tarafından 1990 yılında Gaziosmanpaşa Arnavutköy’de Fırat Emlak Pazarlama Ofisi adıyla kurulmuştur.. Böylelikle şirket, bünyesine aldığı iyi eğitimli, her biri konusunda uzman, birbiri ile uyumlu yüksek motivasyonlu ekibi ve stratejik ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.Şu an Tevfik ÇELEBİ yönetiminde Vedat ve Fırat ÇELEBİ , gibi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermektedirler.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir